Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Наші інтервю
Наші інтервю

БОГДАН КАСПЕР: «Я іду у Верховну Раду, щоб до основи змести це кримінально-олігархічне утворення»

Нравится
Стаття з випуску № 7 від 2014-10-16

Сьогодні ми поговоримо про позачергові вибори до Верховної Ради України із кандидатом у народні депутати України по 122 виборчому округу Богданом КАСПЕРОМ.

Богдан КАСПЕР, 1961 року народження, депутат Львівської обласної ради, координатор ГО «ПРАВИЙ СЕКТОР-захід».

Пане Богдане скажіть будь-ласка чому ви вирішили балотуватися до Верховної Ради України?

По перше, в мене є відповідний досвід депутатської діяльності – шлях від помічника депутата до депутата Львівської обласної ради.

По друге, маю знання, вміння та навики з контролю за використанням державних коштів, у зв’язку із чим нажив собі не матеріальні блага, а лише високопосадових ворогів. В мене не має власного бізнесу, не має своїх фірм та підприємств тому відповідно не освоював бюджетних коштів і не давав красти іншим.

По третє, за час своєї діяльності напрацював багато Програм, які  б дали змогу створити робочі місця на які всі так чекають та покращити добробут населення. До прикладу Програма із надання фінансово-кредитної підтримки малому та середньому бізнесу, а також новоствореним суб’єктам господарювання пільгового кредиту на закупівлю сільськогосподарської техніки (тракторів та навісного обладнання), технологічного обладнання для збору та переробки молока і іншої сільськогосподарської продукції. Тобто є багато напрацювань які б полегшили життя громадян перетворивши їх у Закони.

По четверте, як представник ПРАВОГО СЕКТОРУ на державному рівні буду відстоювати права і законні інтереси своїх виборців та національні інтереси України.

Яку суму коштів ви витратили на свою передвиборчу агітацію та піар компанію?

Фактично мною не витрачено жодної копійки на передвиборчу агітацію та на піар компанію тому, що виборцям Жовківщини я відомий і багато жителів до мене зверталися як до депутата з різними проблемними питаннями – найчастіше щодо свавілля, як колишньої антидержавної так і теперішньої влади. Тому мені не потрібно агітувати словесними обіцянками виборці мені знають по конкретних справах. Тим більше на сьогоднішній день витрачати величезні кошти на агітацію, а це мільйони, в цей час коли на сході гинуть наші воїни через відсутність бронежилетів виглядає по зрадницьки. Крім того я проста людина і в мене не має мільйонів на само піар. От як би я продався Коломойському, як деякі донбасівські псевдо-патріоти в камуфляжах він проплатив би мені дорогу виборчу агітацію і забезпечив би мене матеріально до кінця мого життя (сміється).

Як ви ставитися до своїх суперників на цих виборчих перегонах?

До більшості із кандидатів у народні депутати по 122 виборчому окрузі я ставлюсь із повагою, але є також кандидатами по нашому округу начебто само висуванці, які являються насправді регіоналами – вовки в овечих шкурах та різні політичні брехуни.

Якщо вас оберуть до Верховної ради, які першочергові питання будете вирішувати?

Перше, і основне, зміцнення обороноздатності, збільшення видатків на армію, її переозброєння.

Друге, це підняття заробітних плат для працівників всіх комунальних та державних підприємств, установ та організацій до 10 тисяч гривень і вище.

Скасування ганебної пенсійної реформи, яка пришвидшує смертність в Україні.

Всім зрозуміло, що прожити за 800 грн. пенсії, або за 1 200 грн. зарплати не реально. У державі не має соціальної справедливості одні жирують на зарплату поза 100 тисяч гривень в місяць інші бідують на мінімальнім окладі. Вважаю, що така система є злочинною, і підштовхує держслужбовців до корупції та хабарництва.

Третє, після підняття заробітних плат – боротьба та подолання корупції, спрощення процесу регулювання, мінімізація адміністративних процедур як основа боротьби з корупцією.

Четверте, децентралізація влади, розширення повноважень місцевої влади, скасування обласних та районних державних адміністрацій, передача їх повноважень виконавчим комітетам обласних та районних рад.

На місцевому рівні втілення мною напрацьованої Програми по створенню обслуговуючих кооперативів, що дасть змогу селянам реалізовувати сільськогосподарську продукцію по приємлемих для них цінах та по місцю проживання. Створення міні-заводів з переробки молока, овочів, м'яса . Що дасть змогу забезпечити жителів Львівської області роботою та екологічно чистою і свіжою продукцією.

Звідкіля взяти кошти для підвищення зарплат?

По перше, не треба красти.

По друге, повернути в бюджет держави всі кошти, які арештовані на рахунках Лазаренка, Януковича і його кримінального кода. Яке до речі знову рветься у владу.

По третє, продати із аукціону все майно Януковича та його посіпак, яке не встигли вивести із України (будинки, автомобілі, кораблі, яхти і т.д.).

По четверте, провести перевірку щодо приватизації комунального і державного майна олігархами, а вірніше криміналітетом, не законно приватизоване повернути у власність держави. Природні надра згідно Конституції України повинні є власністю народу і не можуть бути приватизовані – належати злодіям. Окрім того стратегічні об’єкти держави не можуть бути приватизовані, але вони чомусь належать олігархам приносячи їм надмірні доходи тим самим обдираючи нас до нитки. І таких джерел отримання коштів я можу назвати безліч, була би на це воля народних депутатів чи влади.

І взагалі в державі потрібно провести системні зміни з потреб простих громадян без яких не можливо отримати позитивний результат.

На цьому я пропоную завершити розмову, так як в мене запланована зустріч із виборцями і закликаю усіх не бути байдужими прийти на свої виборчі дільниці здійснити своє волевиявлення. 


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 62


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти