Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Життєві історії
Життєві історії

Одруження дітей: на щастя чи на горе?

Нравится
Стаття з випуску № 4 від 2014-07-17

«Невістка в горлі кістка» - каже народна мудрість. І часом такі крилаті вислови знаходять місце у побутовому житті людей.

Жителька Львова пані Брух вже тривалий час шукає захист від власної невістки та її родини. Неспокійне життя у сім’ї розпочалось вже після одруження сина і жодних факторів, які б могли вплинути на молоду особу нема.

«Війни між нами розпочались з першого дня. Недовподоби вона була мені, але….син вирішив. Тож усі благання були марні. Вже дуже насторожувало мене те, що постійно у невістки і її сім’ї на устах слово «гроші». Я розумію, що тепер такий світ, але що забагато, то нездорово.» - каже пані Люба.

Зі слів жінки, періодичні витівки невістки доводять до божевілля. З дачі зникли будматеріали, автомобіль поїхав у невідомому напрямку, і все чудесно все ОК! Звернення  у міліцію, до адвокатів і навіть преси, не дали жодних результатів.

«Останній випадок переповнив чашу терпіння. В обідню пору до нас завітали правоохоронці з Жовкви і повідомили, що зараз у нас буде обшук. Двоє свідків і понеслось. Шукали, шукали, але нічого не знайшли» - каже власниця будинку.

Як стало відомо у будинку шукали золоті вироби і гроші мами невістки. Після обшуку було підписано протокол і «до побачення»

Зі слів слідчого справи пана Зінчука, через пару днів кримінальне провадження було закрите, а заявниця громадянка Г. з с. Завадів у поясненнях написала, що вироби знайшла вдома. Вона просто забула, що поклала їх в інше місце.

На запитання, яке покарання очікує на заявницю (маму невістки, - від ред..) за дачу неправдивої інформації, правоохоронці сказали, що «ніяке».

Зі слів працівника міліції у час написання заяви громадянка була переконана, що вироби і гроші викрадено. Було проведено слідство. Правоохоронці дізнались, що у зазначений час у домі був лише зять. Так як він зареєстрований у Львові і часто там ночує, виникла необхідність провести обшук.

«Пред’явити дачу завідома неправдиву інформацію  ми не можемо, бо у час написання заяви громадянка була переконана, що її обікрали. Згодом, вона роз’яснила ситуацію і справу закрили» - кажуть у міліції.

Найцікавіше, що подати позов до суду з метою морального відшкодування пані Брух не може, бо справа стосувалась не її, а сина, який начебто викрав вироби і заховав у своїй кімнаті. Громадянка Г. теж безкарна, хоча завдала клопоту і правоохоронцям, і прокуратурі, і суддям. Але «погана» пам'ять найкращий порятунок.

Мар’яна Олійник


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 66


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти