Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Життєві історії
Життєві історії

У інваліда на Жовківщині шахраї-родичі за допомогою сільради Куликова забрали будинок

Нравится
Стаття з випуску № 3 від 2014-06-26

Привиди фашизму

або за магорич тато подарував дочці хату з майном – але ж я не майно!

З 1971 року проживав у смт. Куликів, вулиця Грушевського № 48, закінчив 10 класів Куликівської середньої школи, допомагав батькам у будівництві будинку, допомагав батькові і матері вони обоє працювали у колгоспі ім. «Тімірязєва», мати працювала дояркою, батько працював трактористом, згодом їздовим.

Семеро дітей було в батьків. Коли дочки повиходили заміж, батько і мати поселилися у селі Кулява у будинку батькової мами.

Я залишився вдома в смт. Куликові один. В 2002 році наймолодша сестра Оксана з чоловіком Зеновієм і дитиною поселилася крадькома, коли я був на роботі, у літній кухні по вул. Грушевського № 48 смт. Куликів, згодом перейшли в будинок, який батько поділив; написав заповіт мені ½ частину будинку, подвір’я, земельної ділянки і поставив огорожу тому, що Дудкевич Зеновій знущався наді мною, тероризував. Приходив вночі п’яний і кричав, вставай, на страшний суд – погрожував фізичною розправою.

У 2006 році я поїхав в Ізраїль і свою кімнату закрив на ключ. Мати приїжджала з с. Куляви і провітрювала кімнату.

Гроші я висилав мамі Гульгун Софії Іванівні. 2012 року 16 серпня я повернувся додому з святої землі Ізраїлю з пальмової віткою миру і побачив, що моя огорожа розібрана (вкрадена). Пізніше виявилось, що це зробив чоловік сестри Дудкевич Зеновій, який в цьому домі не зареєстрований.

Оксана з Зеновієм почали мене виживати з будинку, били, спускали на мене трьох собак, що я навіть не міг набрати води з криниці. Оксана швидкими темпами почала оформляти документи на право власності, на запит адвоката є відповідь: ОКП ЛОР «БТІ та ЕО» повідомляє, що згідно архівних даних станом на 12.10.2012 року за громадянином Гульгун Петром Івановичем зареєстрований житловий будинок за адресою: Жовквіський район, смт. Куликів, вул. Грушевського, буд 48 на праві приватної власності згідно свідоцтва про право власності від 19.09.2012 року видане Куликівською селищною радою на підставі рішення виконкому № 4 від 10.09.2012 року.

Протягом осені 2012 року вони старалися вижити мене з будинку. 18 грудня 2012 року сестра схилила батька за допомогою провокації, могоричу, обману, брехні завела його до нотаріуса і оформила на себе договір дарування на спірний будинок, договір дарування /Р. № 1552 / 18.12.2012/ посвідчений, Головач О. Р., приватним нотаріусом Жовківського районного нотаріального округу.

Процедура оформлення права власності і дарування була здійснена без мого відома, за моєю спиною не рахуючись зі мною, за сприяння секретаря с/р смт. Куликова і С.В. Вільчинської і голови с/р Л. М. Бова під їх прикриттям і думаю не за дякую. Коля я звертався у с/р то секретар С. В. Вільчинська до мене відносилась не ввічливо, некультурно. Голова с/р Л. М. Бова сказала, не мішай нам працювати.

Попередні працівники в с/р Куликова були культурні, ввічливі, дотримувались етики спілкування, і не вживали ненормативної лексики. Ось нещодавно мені потрібна була довідка Соцзабез то Л.М. Бова написала, що я зареєстрований, але не проживаю, я сказав напишіть, на якій підставі, напишіть, що Дудкевич Зеновій ліквідував мій окремий вхід в кімнату, зняв хвіртку, сходи, двері, дашок над дверима, замурував вхідний прохід і поставив вікно на місце дверей під час моєї відсутності, коли я був на Майдані в Києві, а в кімнаті були мої меблі, речі, майно, документи, і велика сума доларів США, які я заробив в Ізраїлі. Деякі речі вони викинули в дровітню, пошкодили на дверях замки, речі, гроші вкрали, - це проникнення у мою кімнату, грабіж. Це в апріорі незаконно. Це не відповідає нормам Божої, людської, християнської і навіть комуністичної моралі, мене не впускають у будинок.

Є закон про особисте майно.

Я інвалід з дитинства переніс чотири операції в мене був інфаркт, є цукровий діабет:

  • гіпертиріодна дисфункція щитовидної залози;
  • вегетативно-сосудна дистонія;
  • атеросклероз;
  • хронічний гепатит;
  • хронічний рецидив панкреатит;
  • міжпозвоночний остеохондроз;
  • астено-невротичний синдром;
  • залізодефіцитна анемія;
  • хронічна язва шлунка;

Я читав в історії, що в довоєнній Німеччині фашисти знущалися над інвалідами, знищували їх. Що таке фашизм, я побачив і відчув на собі. Ліля Миронівна Бова сказала мені, що батько подарував дочці хату з майном, я спитав: А я що, майно? У відповідь – мовчання. Але при даруванні я проживав в кімнаті – значить, подарував хату зі мною. Це цинічно скористались моєю відсутністю вночі Зеновій Дудкевич замурував вхід в кімнату – це бачили сусіди, а голова с/р каже, як я напишу, що не впускають у хату? Як є так і пишіть – правду. В Дудкевича Зеновія Анастазійовича є свій великий півтора поверховий мурований дім, він там зареєстрований, а мене інваліда вижив з дому мого, пограбував і викинув моє майно в дровітню.

Я розумію, що ми живемо в непростий, жорстокий час. Я вірю в справедливість в добро, але на жаль навколо стільки варварства, зла, тупості нікчемності, хамства, брехні, обману, беззаконня, що мимоволі повзає страх перед ситими привидами фашизму.

Василь Гульгун

Тел. 0938512994


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 57


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти