Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Новини економіки
Новини економіки

Жовківська ДПІ інформує про оподаткування лікарських засобів та медичних виробів

Нравится
Стаття з випуску № 4 від 2014-07-17

ДПІ у Жовківському районі повідомляє, що відповідно до листа Міндоходів України від 18.06.2014 року №14357 оподаткування податком на додану вартість незареєстрованого лікарського засобу здійснюється у загальному порядку за ставкою 20% від бази оподаткування. Підставою для пропуску на митну територію України незареєстрованого лікарського засобу є лист-повідомлення, виданий Міністерством охорони здоров’я України.

Оподаткування операцій з постачання на території України або ввезення на територію України медичних виробів, зазначених у переліку, затвердженому Кабінетом Міністрів України від 23.04.2014 року №118, здійснюється за ставкою 7%, у разі їх відсутності у цьому переліку – за ставкою 20%.

Знижена вставка ПДВ застосовується також у разі постачання на митній території України та ввезення на митну територію України лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання для проведення клінічних випробувань, дозвіл на які надано Міністерством охорони здоров’я України. 


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 16


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти