Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Новини економіки
Новини економіки
»
Чому голос не почутий?
До листопада 2008 року розклад руху автобуса на маршруті Львів – Хитрейки, менш – більше задовольняв жителів сіл Кунин та Хитрейки. Але у листопаді 2008 року з ініціативи сільського голови Кунинської сільської ради Богдана Івановича Тенети, розклад руху було змінено, не в кращу сторону для жителів села. Причиною зміни із слів сільського голови стало звернення 11 вчителів шкіл с.Кунин та с.Хитрейки.
»
КРУ: Рава-Руська міськрада не отримала 1,7 мільйона гривень за продане майно
Під час планової ревізії працівники КРУ у Львівській області виявили, що Рава-Руська міська рада не отримала належні 1,7 мільйона гривень за продане майно. Відповідно до укладеного договору, київський підприємець мав заплатити за придбаний комплекс нежитлових приміщень і споруд ще у травні 2008 року.


«« 1 2 3 4 » »

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти