Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Новини економіки
Новини економіки
»
Через недбалість простоює сучасний завод з переробки відходів біля Жовкви
Неприємний сморід, збільшення інфекційних захворювань – це лише маленька частка того, що переживають люди. Мешканці міста Жовкви, неподалік якого є розташовний такий чудо-зовод, як у народі кажуть «костомельний», можуть це підтвердити.
»
У Жовкві відбувся семінар щодо прийняття антикризових законів та змін в податковому законодавсті
Днями в актовому залі ДПІ у Жовківському районі відбувся семінар для платників податків за участі начальника Ольги Ліщинської та податкових фахівців.
»
Доходи, отримані за купонами сертифікату «Військові», не оподатковуються
Міндоходів повідомляє, що при виплаті фізичній особі доходу за пред’явленим сертифікатом казначейського зобов’язання «Військові» він не підлягає оподаткуванню та не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу такого платника.
»
Умови придбання ОВДП «Військові»
З метою забезпечення однакового рівня дохідності для покупців, вартість продажу казначейських зобов’язань змінюється залежно від часу їх розміщення.
»
Податок на нерухомість із загальної площі громадяни сплачуватимуть у 2015 році
З 1 квітня 2014 р. набрали чинності зміни до Податкового кодексу України, якими базою оподаткування визначено загальну площу об'єкта житлової нерухомості замість житлової.
»
До бюджету надійшло понад 393 тис. грн. плати за ліцензії
Суб’єктами підприємницької діяльності Жовківщини протягом січня-травня 2014 року до бюджету сплачено 393,1 тис. грн. плати за ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.
»
Жовкіські платники сплатили до бюджету понад 4,5 млн. грн. єдиного податку
За січень-травень 2014 року платники податків, які перебувають на обліку в ДПІ у Жовківському районі та застосовують спрощену систему оподаткування, сплатили понад 4,5 млн. грн. єдиного податку. У травні- 1137,6 тис. гривень.
»
Депутат Львівської облради Петро Пешко вдало "освоює" кошти громади та робить лісогосподарство Львівщини "збитковим"
Після бурхливої «мясної» діяльності п. Петро Пешко взявся за ліси. Боротьба за крісло директора комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Галсілліс» точилась два роки. А з призначенням пана Петра на посаду директора комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Галсілліс» Львівська обласна рада по рішенню комісії, яку очолює сам Пешко почав проводити дотацію лісів, бо вони виявилися збитковими.
»
На Львівщині освоєно 282, 3 млн. грн на виконання Програми розвитку сільських територій
8 серпня під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Богдана Матолича відбулася нарада щодо виконання у 1 півріччі 2013 року заходів Програми розвитку сільських територій Львівської області на період до 2015 року.
»
Невже жителі Жовківщини не зможуть жити без Любельської шахти?
Ще з 2003 року діюча влада усіма силами намагається довести жителям Жовківщини, що їх життя без Любельської шахти просто неможливе. Впродовж усіх цих років час від часу з’являлася в ЗМІ різна інформація.


«« 1 2 3 4 » »

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти