Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Новини економіки
Новини економіки
»
На офіційному веб-порталі Міндоходів України функціонує сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера»
На офіційному веб-порталі Міндоходів (www.minrd.gov.ua) функціонує сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», який знаходиться на головній сторінці веб-порталу.
»
Електронна перевірка - спрощена процедура податкового аудиту для платників податків
Основним пріоритетом у роботі Міністерства доходів і зборів протягом останнього часу вже традиційно є запровадження електронних сервісів при обслуговуванні платників податків.
»
Міндоходів України оновило Державний реєстр РРО
Міндоходів оновило Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій (наказ від 08.07.2014 р. № 398).
»
Змінили вид діяльності – повідомте податкову
У разі виникнення змін у даних або внесення змін до документів, що подаються для взяття на облік, платник податків зобов’язаний подати уточнені документи протягом 10 календарних днів із дня внесення змін до зазначених документів
»
Середній заробіток мобілізованим працівникам, призваним на військову службу за призовом під час мобілізації
Відповідно з Кодексом законів про працю України за працівниками, призваними на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, але не більше одного року, зберігаються місце роботи, посада і компенсується із бюджету середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, в яких вони працювали на час призову
»
Коригувати декларації з ПДВ можна протягом 1095 днів
Якщо після постачання товарів та послуг здійснюється будь-яка зміна суми компенсації їх вартості, суми податкових зобов’язань та податкового кредиту постачальника та покупця підлягають відповідному коригуванню
»
Засоби електронного зв’язку – це сучасна зручність для платників податків
При поданні податкових документів в електронній формі телекомунікаційними каналами зв’язку платник податків створює податковий документ в електронному вигляді за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення.
»
Спрощені ліквідаційні процедури для підприємців
Для проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця не вимагаються повідомлення та довідки органів доходів і зборів.
»
Чи будуть гроші в Казначействі Жовківщини?
Вже декілька років сільські голови, освітяни і інші бюджетні організації дуже часто вживають словосполучення «казначейство затримує», «казначейство не проплачує» і так далі.
»
В Україні скасовано допомоги при народженні дитини
З 1 липня розмір допомоги при народженні дитини не буде залежати від того, якою буде ця дитина - першою, другою, третьою і т.д. Відтепер державою встановлено фіксований розмір допомоги - 41 тис. 280 грн.


«« 1 2 3 4 » »

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти