Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Новини економіки
Новини економіки

Оновлено Державний реєстр РРО

Нравится
Стаття з випуску № 5 від 2014-08-07

Міндоходів оновило Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій (наказ від 08.07.2014 р. № 398).

У цьому реєстрі представлені моделі РРО, які забезпечують передання контрольно-звітної інформації до органів Міндоходів, а також РРО, які забезпечують передання контрольно-звітної інформації до органів Міндоходів та формування контрольної стрічки в електронній формі.

Також визнано таким, що втратив чинність, наказ Міндоходів від 03.03.2014 р. № 169, яким затверджено попередній Державний реєстр РРО.


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 6


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти