Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Духовне життя
Духовне життя

Екуменічне святкування Дня Незалежності в Сулимові

Нравится
Стаття з випуску № 6 від 2014-08-28

24 серпня 2014 року у с. Сулимів проходили святкування з нагоди Дня Незалежності України. Організатором святкування виступила громада УГКЦ спільно з директором Народного Дому Ольгою Степанівною Ткач.

Особливістю святкування стала спільна участь двох конфесій УГКЦ та ХВЄ.

Розпочалось святкування у храмі Вознесіння ГНІХ Службою Божою за Україну і всіх тих хто в даний час захищає її незалежність. Додавало святковості і ще одна подія, а це Перше урочиста Сповідь і Святе Причастя Бобко Димитрія.

По завершенні Літургії парох о. Роман Малькевич нагородив дітей-переможців цінними подарунками за конкурс «Склади іконку», що тривав з початку цього року.

По завершенні громада процесійно вийшла до могили Борцям за волю України, де була відслужена панахида.

Звернення до людей двох пастирів, декламування дітьми віршів та українська пісня за участю двох хорів, звеличували це свято.

Сльози на очах в часі виконання державного гімну, красиві вишиванки та чисельність присутніх, які в цей день об’єднались і могли бути разом свідчили про патріотизм, свідомість та небайдужість людей за долю нашої держави.

Подав о. Роман МАЛЬКЕВИЧ


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 14


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти