Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Духовне життя
Духовне життя

Багатіючи у світі, можна збідніти у Бозі

Нравится
Стаття з випуску № 1 від 2011-01-28

Написав о. Віталій

У притчі про чоловіка, якому просто пощастило, можемо побачити приклад людини захланної і радіючої від того, що отримала багато добра. Чоловік розбагатів в одну мить. Але у цьому багатстві найшов собі загибель. Цікаво, що було би з нами: якби ми розбагатіли в одну мить? Яка була би наша поведінка?

Бути багатим – це проблема?

Подивімося спокійно на обставини. Погодні умови посприяли і земля вродила. Як бачимо, вини чоловіка нема в тому, що він розбагатів і не можемо йому закинути того, що він це майно здобув нечесним шляхом. Тут сталось чудо! Бог дав людині все і відразу!
Поганого в тому не було нічого. Бог не осудив його за багатство, і не міг осудити, бо Він сам його дав. Значить проблема не була в самому багатстві.

Не можна забувати за основне

Зі слів Євангелії «… й скажу душі своїй: Душе моя! Маєш добра багато в запасі на багато років! Спочивай собі, їж, пий і веселися!» можемо зрозуміти, що чоловік привласнивши все, відразу збіднів духовно. Він виключив із свого життя Бога, інших людей та життя після смерті. Піддався на спокусу і подумав, що це багатство може дати йому довічне забезпечення.

Самовпевненість дуже часто засліплює людину і їй починає здаватися, що життя є в її руках. Потрібно пам’ятати незаперечну істину цього життя: все в цьому житті проминає! Єдиним, хто є постійним і вічним є Господь Бог. На Ньому потрібно будувати своє життя і у Ньому потрібно багатіти.

Сучасний світ – це серйозний виклик до бідності

При сучасному розвитку і досягненні, багатстві видобутку та виробітку аж смішно говорити про якусь бідність чи економічну кризу. Смішно думати про якусь нестачу чи голод. Але факт є фактом. І хто би це не був багатий чи бідний всі переживають за своє майно, яке виявилось нестабільним. Хтось радіє, бо на чужому горі зібрав сій капітал, а хтось плаче, бо втратив усе. Але і той, хто має багато не радіє перед вчасно, бо може втратити все в один момент. У такому панічному страсі живе багато людей.

Мабуть єдине, що може заглушити їхній страх – це гучні забави, наркотичні речовини та інше, що створює ілюзію щастя.

Кожний із зірок слави, велетнів багатства чи впливових синів цього світу знає, що все це минеться і в кращому випадку настане старість: забуття, слабкість і немічність. Багатство у такому стані буде радше розчаруванням ніж потіхою.


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 5


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти