Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Духовне життя
Духовне життя

Бог – живий і виводить нас із кризи, але чи ми це Йому дозволяємо?

Нравится
Стаття з випуску № 1 від 2014-05-22

Дорогі браття і сестри, визнавати воскресіння Ісуса – це визнавати те, що Він живий. Наш месія далі перебуває з нами і супроводжує кожного з нас на дорозі життя. Його ми можемо зустріти не тільки, коли у нас є фізичні болі і трудності, як ми про це згадували у минулу неділю. Бог нас зустрічає у нашій щоденності: при роботі, відпочинку, у сімейному колі. Сьогодні св.Церква пропонує до роздумів уривок із Євангелії від Івана (4:5-42 ), де розповідається про зустріч із Самарянкою біля криниці у простому щоденні.

Ми далі роздумуємо над особливою місією Христа – повертати життя тим, хто його втратив.

Ісус об’являється своїм апостолам, учням, друзям, щоб вивести їх з духовної кризи і утвердити у вірі. Він діє і далі продовжує утверджувати нас у вірі і надихати нас на життя настільки, наскільки ми дозволяємо Йому діяти в нас і утверджувати нас в Істині.

Ось тому: не корисно перебувати у сумнівах, потрібно вияснювати їх, не корисно закриватися у страсі, потрібно йти на зустріч і пізнавати Істину, не корисно, боятися кризи, адже вона, криза, нам потрібна для духовного зросту, для зросту нашої віри, для зрілості!

Зустріч із Богом і пізнання життя Христа, нагадують нам різні події в нашому житті.

Ісус зустрів Самарянку чи зранену людину?

Читаємо цю просту історію і відчуваємо, що жінка до Ісуса ставиться насторожено. Вона різка у відповіді, у зверхня у словах. Відчувається навіть холодність, насмішкуваність і самовпевненість. Вона дає якісь відповіді і показує, що вона ніби щось знає. Зовні ніби все виглядає «нормально», але …

З часом характер розмови змінюється. Тема про її особисте життя зупинила цю полемічну мову. Мабуть вона нагадала про внутрішній дискомфорт і нагадало про її кризу…

Так, вона має заняття у житті, але воно не приносить їй щастя. Так, вона хоче облаштувати своє особисте життя, але вже скількох чоловіків поміняла… і що далі? Якщо вона така самовпевнена, тоді чому її життя таке заплутане? Чому не може відчути щастя, що немов би знайшла?

Ось у розмові Ісус викриває її кризу.

І тепер ми вже бачимо просту зранену жінку, заплутану і в кризі.

Тепер розуміємо, що різке ставлення до незнайомого чоловіка – це була форма захисту. Злоба людини – це не її характер, це наслідки зранення, це свідчення поведінки жертви якогось насильства.

Ісус зустрічає і загоює рани минулого.

Зустріч із Христом – із істиною

Істина проста. вона не потребує складних пояснень із ще поясненнями на попередні пояснення. Дуже часто люди думають, що «чим складніше, тим розумніше» і «правдо подібніше». Чому? Невже ми не страждаємо від ускладнення?

Бог все створив простим, хоч і все має складну (складену із простих елементів) структуру, але не заплутану. Все має свій порядок і все впорядковано.

Пошук простоти – це перший крок до виходу із кризи

Адже дуже часто в кризу нас вводять заплутаності, не ясності, сумніви і фантазії. Коли людина зустрічає Бога, її життя стає простішим. Її слова стають простішими, її думки наповнюються простотою. З такою людиною все просто. З Богом просто бути, з Божою людиною все стає простішим.

Отож, ми ускладнюємо (заплутуємо) життя чи робимо його простим? Чи ми дозволяємо Богові зустріти нас і сказати правду про нас? Чи ми любимо простоту у думках, словах і поведінці?


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 10


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти