Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Цікаво знати
Цікаво знати

Вдосконалення розвитку земельних відносин у місті Рава-Руська

Нравится
Стаття з випуску № 1 від 2011-01-28

Питання врегулювання земельних відносин є одним із важливих аспектів функціонування кожного населеного пункту нашої країни. У зв’язку є прийняттям чималої кількості «земельних» законодавчих актів, змін і доповнень до них здавалося б, що усі важливі питання розвитку земельних відносин у міста та селах вирішено. Практика ж показує протилежне. Новообрані депутати Рава-Руської міської ради 6-го скликання розпочали свою діяльність із розроблення Програми розвитку земельних відносин у місті Рава-Руська на 2011-2015 роки, яка повинна стати інструментом ефективної системи управління земельними ресурсами міста. Ініціатором розробки такої програми стали члени постійної депутатської комісії з питань планування, будівництва та землекористування.

У ході реформування земельних відносин у місті виникли проблеми створення нової системи управління земельними ресурсами, розмежування державної і комунальної власності на землю, акумулювання і витрати коштів, які надходять від плати за землю, продажу земельних ділянок та інших угод, пов’язаних із землею. Загострились питання раціонального використання й охорони земель як природного і соціально-економічного ресурсу особливого виду, контроль над яким є важливою умовою державності.

20 січня 2010 року відбулася 3-я сесія Рава-Руської міської ради. Одними із важливих питань порядку денного сесії було затвердження Програми розвитку земельних відносин у місті Рава-Руська на 2011-2015 роки. Програма передбачає проведення нормативно-грошової оцінки земель міста, виготовлення проекту Генерального плану міста, розмежування земель державної та комунальної власності, інвентаризація земель міста Рава-Руська, організація виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення меж міста, організація продажу земельних ділянок або прав на них.

Для реалізації Програми необхідно виділити із обласного, районного та місцевого бюджетів 1100 тис.грн. Позитивний ефект від реалізації передбачених заходів можливий тільки при своєчасному їх фінансуванню та ефективному виконанню.

Реалізація Програми дозволить створити умови для вдосконалення ведення державного земельного кадастру, гарантування прав власності на землю, забезпечить земельно-кадастровою інформацією органи державної влади, місцевого самоврядування та усіх землекористувачів.


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 9


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти