Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Цікаво знати
Цікаво знати
»
Недостатня кількість води в організмі порушує діяльність мозку
Літо, така очікувана нами пора! Сонце, радість, відпочинок. Але в стані ейфорії ми забуваємо, що сонячні промені є і небезпечні. Зокрема, спека несе в собі загрозу зневоднення організму чи сонячного «удару».
»
Криза «вдарила » по бюджету малозабезпечених
На Жовківщині на кілька сотень малозабезпечених стало менше. Це не означає, що покращився рівень достатку у людей, просто коштів у бюджеті стало менше.
»
Виявлено та ліквідовано нелегальне видання газети «Наше село Малехів»
В газеті вихваляли тільки владу, а не інформували населення про прийняття життєво необхідних рішень для села, не відображали використання бюджетних коштів, тому малехівці звернулись в прокуратуру перевірити законність випуску газети.
»
Увага! У дитини поганий зір
Вчасне діагностування проблем із зором у Вашої дитини - запорука успішного лікування її очей, та багато в чому - подальшого життя.
»
Шлюб з розумною жінкою подовжує життя чоловіка
Чоловікові, який хоче прожити якомога довше, слід поєднати свою долю з розумною і освіченою жінкою - з такою порадою виступили дослідники із Стокгольмського університету.
»
Сімейні сварки корисні для здоров'я
Дослідження показали, що сімейні відносини позитивно впливають на чоловіче здоров'я: половина неодружених вмирають раніше одружених чоловіків.
»
Якщо Вас незаконно затримали працівники міліції
Звертатись за адресою: м.Жовква, площа Вічева,2 (офіс ВО «Свобода» або за телефоном редакції газети 8(067)27-54-886)
»
Уберегтися від укусів комарів просто неможливо
У деяких людей, особливо дітей, за словами Ольги Петрівни, підвищена чутливість до укусів комах, тому на тілі з'являються плямки завбільшки з монету, які довго не зникають і сильно сверблять.
»
Медицина закриває програми, які врятували б тисячі життів
У Львівській області закрили програму раннього виявлення та лікування гострого інфаркту міокарда, реалізація якої могла б врятувати життя тисячам хворих.


«« 1 2 3 » »

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти