Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Цікаво знати
Цікаво знати

Від болю в суглобах — лазня і розтирання

Нравится
Стаття з випуску № 1 від 2011-01-28

Навіть ці прості лікувальні процедури повинні бути схвалені лікуючим лікарем, тому що мають протипоказання та побічні ефекти.

• Банні процедури корисні. А якщо взяти пілінговий крем і помасажувати хворі коліна – шкіра стане ніжнішою, поліпшиться кровообіг.

• Фізкультура: залишатися колінам красивими і здоровими допоможуть вправи на згинання та розгинання суглобів. А щоб з навантаженням не переборщити, краще не присідати, а підтягувати коліна до грудей з положення стоячи або лежачи.

• Розтирання: 3 ст. ложки сухого листя евкаліпта протягом двох тижнів настояти в 0,5 л горілки. Втирають у суглоби на ніч до тих пір, поки коліно не стане сухим, зав’язують теплою хусткою.


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 15


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти