Жовківчанка - актуальні новини Жовківщини

 RU 
Випуск №

На головну сторінкуRSS Добавити в закладкиКонтакт
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Огляд
Теракти у Франції. Як бути Україні?
Жахливі численні теракти у Франції і недавня авіакатастрофа в Єгипті, ці криваві події, про котрі все частіше починають говорити як про початок Третьої світової, є ланками одного ланцюга.
Володимир Москаль: «Вірю в ідею!»
Як дієва людина, він відразу запропонував нові напрямки пропагандивної діяльності Центру, започаткував цікаві проекти, відтак в суспільстві відчулися струмені живого націоналізму. Про ці ініціативи і про стратегії сучасного націоналізму й розмовляємо з п.Москалем.
Новини Жовківщини » Цікаво знати
Цікаво знати

ДНК розкаже про вас все

Нравится
Стаття з випуску № 1 від 2011-01-28

Усе більше клінік в Україні пропонують свої послуги з ДНК-діагностики. Найбільшою популярністю користуються два напрями – встановлення батьківства і тести на схильність до спадкових хвороб.

Аналіз – ротовий мазок – дозволяє встановити також материнство та інше споріднення. Якщо немає можливості провести стандартну процедуру, для аналізу також можуть використовуватись волосся, носова хустинка, зубна щітка, навіть сигаретні недопалки.

Однак попит на послуги персональної генетики не відповідають існуючій потребі. Часто люди просто не знають про можливість отримання таких даних про своє здоров’я чи родинні зв’язки. Генетичне тестування проходять лише 10-50% тих людей, кому воно необхідне. В той час як за кордоном подібні процедури вже стали звичними, як аналіз крові чи сечі. В деяких країнах ДНК-аналіз проводиться вже при появі на світ дитини. Дані реєструють в базі даних, а батькам видають генетичний паспорт.


Російськомовну версію публікації ви можете прочитати тут.


Кількість переглядів - 10


Залишити коментар
Шановні читачі! Перед добавленням коментарів редакція газети та адміністрація порталу дуже просить вас не відображати будь-якої інформації, яка б порушувала Закон України "Про захист персональних даних". Якщо ви не згідні з текстом статті, маєте конкретні факти, які можете підтвердити - запрошуємо вас до редакції з своїм матеріалом. Коментарі, що не відповідатимуть вище вказаному Закону України, ми змушені або корегувати, або видаляти.
Просимо вас шанувати людей та їхній час!
Ваше ім’я: *
Ваша пошта:
Коментар: *

Введіть символи: *
Поновити

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ :

Мапа сайту Лінки Контакти